Hakkımızda

Meslek hayatına 1990 yıllarında başlayan Mustafa Cemil ÇENGEL , meslek hayatını kendi ustalık tecrübesiyle oluşturduğu ekibiyle daha uzun yıllar faaliyet göstereceğine inanıyoruz. Çünkü ilkelerimizi kaliteli işçilik, kaliteli malzeme, gününde ii teslimi, zarar etsek bile yalansız bir ticaret oluşturmaktadır. Faaliyet alanlarımızı genel olarak dekoratif italyan boya işlerinde tecrübeli kadrolarımızla hizmetinizdeyiz.. Uzman kadrosu ve eğitimli yöneticileriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için sizleri de bizle çalışmaya davet ediyoruz. Teknik ve estetik için doğru tasarımı arıyorsanız çözümünüz Ferah Mekan Dekor olacaktır.

 

İlkelerimiz 

Şeffaflık: Kararlarımızda açık olmak,
Güvenilirlik: Sözümüzün arkasında durmak,
Mükemmeliyetçilik: Sürekli daha iyi ürünler üretmek,
Bağlılık: Takım ruhu ile çalışmak, personellerimizin firmamızı "kendi işyeri" gibi sahiplenmelerini sağlamak.

 

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, günümüz teknolojisine uygun, ekonomik ürünler üretmek, müşteri memnuniyetini artırmak için müşteri ihtiyaçlarını izlemek ve yeni ürünler tasarlamak. Dürüstlüğümüzden ve güvenilirliğimizden ödün vermeden pazar payımızı genişletmek ve bizden sonraki nesillere, dünya çapında çevreye duyarlı bir işletme bırakmak.

Misyonumuz

Kalite ve çevreyi her zaman ön planda tutarak, yasalar ve ahlaki değerleri çerçevesinde, hitap ettiğimiz müşterileri kitlemize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak.İstek ve beklentilere uygun, müşterilerine değer yaratacak türden boya ürünleri, hizmet ve iş çözümleri sunan ve operasyonel başarıları, müşteri bağımlılığı, boya sektörüne katkıları ve sürekli gelişimi ile örnek gösterilen bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş ve marka olmak, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi odağa yerleştirmiş bir şirketiz. Sektöründe marka yapma hedefinde kararlı adımlarla ilerlemek, bu yolculukta gücümüze güç katacak işbirlikleri geliştirmek, müşterilerimize çalışanlarımıza, sektörümüze ve çevreye kalite ve değer sağlayacağımızın sözünü vererek, boya sektörüne katkıları ve sürekli gelişimi ile örnek gösterilen bir kuruluş olmak.